Doufam, ze prave vsichni s klidem v dusi a usmevem na tvarich slavite Vanoce s temi, ktere mate radi... My jsme si tu Vanoce uzili po svem, s krabici filmu, dobrym vinem v lednici a spoustou cokolady:). Ale meli jsme i neco jako 'Stedry vecer' (jen uz 23.12.) s rodinou, u ktere bydlime a mistni Santa nas zahrnul do sveho darkoveho seznamu:).
Nicmene... nevim, zda pokracovat v psani tohoto blogu. Jestli to ma nejaky vyznam. Moc odezvy totiz nemam a ti, co to tu ctou, ctou rovnez mrrcuv blog s lepsimi fotkami a detailnejsim popisem:). Takze - pokracovat nebo se vratit k papiru?
sobota 24. prosince 2011
Pokracovani?
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Eli,já bych řekla,pokračovat!!!Fotky máš jiné a určitě ne horší!!!Na to,co prožíváte,máš jiný pohled a coby ženská,máš i jiný pocit z okamžiku zrovna prožitého.Možná,že když ze sebe,my,co čteme tvůj blog:-),shodíme "ostych",tak se příspěvky určitě zlepší.Já osobně,otevřu přinejmenším 10x za den tvůj blog,jestli už tam náhodou není něco nového... myslím,že nejsem sama :-) .Ať už budeš nebo nebudeš dál psát,držíme vám palce,myslíme na vás,máme vás rádi a blog budeme denně kontrovat.Pa.
OdpovědětVymazatAhoj Eli! No co to slyším!!! Tvůj blok je jediný "plátek" na který si každý den udělám čas a těším se, co se zase o Vašem bláznivém výletě dozvím! Sice Ti nic nepíši, páč tady v ČR život plyne nezajímavě a stereotypně, ale to neznamená, že zájem není:-)
OdpovědětVymazatMartina Č.
okok:))) pokusim se tedy napravit, co jsem zmeskala:))
OdpovědětVymazatMarti, co tvoje programovani?:)
jeej, nepřestávej.. je fajn mít to z více stran.. co unikne bratrovi, ty doplníš a podobně :-) určo nejsem sám, kterej si rád přečte jak se vám daří.. :-) jsme tam pak joko by s váma :-))
OdpovědětVymazatNo na programování zatím nedošlo, právě jsme skončili správu sítí - Windows server 2008 a připravuji se(nebo pravdivěji řečeno - dnes začnu - snad)na mezinárodní zkoušky od Microsoftu. Ještě mě čeká Linux, Cisco a až pak to programko...no ale povím Ti, naše výška to byl zevl a brnkačka:-) Fakt nedělám nic jiného než že se učím. Tak předji ať se Vám daří a spoustu sqelých a zajímavých zážitků, ať je co číst:-) M.
OdpovědětVymazat