Pondeli = pracovni den = od pul 8 rano do 4 odpoledne v sadu. Trhame trhame trhame, porad trhame. A pak taky trhame. A kdyz uz nas to nebavi, tak treba trhame. Ale stejne porad trhame malo - 27 stromu dohromady! No mame jeste co zlepsovat:). Ale mne je na tech stromech fajn. Dneska uz jsem chvilemi zapominala co delam, a v myslenkach se toulala v dalavach. Pani sefova si asi vsimla (netusim, co jsem mela za vyraz, ale vim, ze moje myslenky nebyly v tu chvili zrovna moc pozitivni:)) a povidala mi, ze me ta jablka drti, at se chvili podivam nekam jinam nez na strom, ze se jinak zblaznim:D.
Jinak tu ted nic moc zajimaveho. Asi nebude brzy co psat, protoze proste budeme porad trhat:). Ale prace je jista jen do Vanoc, pak se nevi...
A v Bedrichove uz je snih! A uz se tam jezdi na bezkach! Ja to cetla! Zastesklo se mi to tech kopcich... Po snehu krupajicim pod nohama, vuni horiciho dreva v kamnech, teplem caji s citronem... Kdyz clovek putuje, poznava a bojuje, podobne myslenky ho nedohoni. Ale jak se zastavi a trha jabka, tak jsou tu. A nekdy jsou pekne vlezle. Ale zasejc kdyz se vyleze na te zebrik (kam ja se ted moc nepodivam:)), tak mame nadhernz vyhled na okolni zubate hrebeny. Jen to proste nejsou Jizerky, no:)).
Žádné komentáře:
Okomentovat