el-blog
pátek 2. prosince 2011
Problémy s komentáři
Dostalo se ke mně info (díky Alici:)), že jsou problémy s vkládáním komentářů. Změnila jsem nastavení, teď můžete vkládat pod profilem Anonymní (bez jakékoli registrace), jen mi tam dejte nějaké poznávací znamení, ať vím, o koho jde:)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat