pátek 2. prosince 2011

Problémy s komentáři

Dostalo se ke mně info (díky Alici:)), že jsou problémy s vkládáním komentářů. Změnila jsem nastavení, teď můžete vkládat pod profilem Anonymní (bez jakékoli registrace), jen mi tam dejte nějaké poznávací znamení, ať vím, o koho jde:)

Žádné komentáře:

Okomentovat