středa 28. prosince 2011

28-29/12/2011

Posledni 2 dny se nic nedeje, neni o cem psat... Snad jen, ze Mrrcovi se udelaly na zadech pouchyre a asi to fakt boli (neco mi rika, ze uz bez trika chodit nebude:)). Jo a taky jsem se pokusila delat palacinky, ale vsechno skoncilo v zachode:). No a to je asi vsechno.

Žádné komentáře:

Okomentovat