Teda ty velke stromy nam daly dnes zabrat! Jsme neuveritelne pomali a navic delame chyby. Ale sefova je na nas nejaka hodna, dycky se jen usmeje a rekne 'don't care, I'll do it':D. Navic nam dala cislo na svou dceru, ktera bydli u Napier, ze bychom u ni mohli teoreticky bydlet! Zatim jsme se nedovolali, ale bylo by to skvele! Venkovske prostredi, klid, soukromi... a hlavne min penez.
Jo, a dnes jsme si koupili ve stanku u silnice (opet na doporuceni sefove:)) brokolici! A pomerance! Takove radosti:)))
Žádné komentáře:
Okomentovat