Dnes jsme pracovali od 7 rano do 3 odpoledne (koncilo se driv, protoze je precijen sobota), ale i tak mame prsty bolave uz na pohled a kdyz zavru oci, vidim trsy jablek:). Za dnesek jsme udelali SPOLECNE asi 17 stromu - nam se to zdalo dost, ale meli bychom KAZDY udelat alespon 20:D. Babca vedouci nas ovsem ujistovala, ze na prvni den je to slusny vykon. Spolupracujeme s bandou thajskych sberacu, kteri sem jezdi pravidelne, a ti klidne otrhaji 27 stromu za den. Tak nezbyva nez doufat, ze se nase vykonnost zvedne, protoze po par prvnich dnech bychom meli byt placeni ne od hodiny, ale od stromu (4,50$ za strom). Vymysleli jsme (s napovedou sefove) novy system - ja zpravovavam spodni vetve a mrrca lozi po zebriku a tak spolecne oskubavame kazdy strom. Zda se to byt rychlejsi, uvidime, jak se to osvedci:). Pro me je kazdopadne uleva, kdyz nemusim manipulovat s tim prisernym zebrikem, ze ktereho pak stejne na nic nedosahnu:).
Zitra mame volno, tak vyrazime nekam do okoli. Snad se nam do pondelka zregeneruji prsty:D.
pátek 9. prosince 2011
Thinning 10/12/2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat