Ctenarsky neatraktivni den. Rano jsme se vydali do internetove 'kavarny' (kafe ani nic jineho na piti tam neprodavaji, ale nevim, jak jinak to nazvat:)), abychom mohli zavolat domu. Spojeni se podarilo, dokonce mi doma pry Jezisek neco nadelil:D
Odpoledne jsme se vydali do Napier, nebot na tento 'boxing day' byvaji pry v obchodech obrovske slevy. Ale nic zajimaveho jsme nenasli, navic jsme dorazili pozde. Vecer jsme si chteli koupit vino, ale protoze jsme u sebe nemeli pasy (obcanka ani ridicak nestacily), pani nemohla overit vek a tak nam ho proste neprodala! V osmadvaceti si nemoct koupit flasku vina je ponekud frustrujici... nemyslite?:)
pondělí 26. prosince 2011
Boxing Day 26/12/2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat