15/12/2011
Dnes celý den pršelo, takže lezení po stromech a pod stromy bylo moooc příjemné. Navíc jsme stále v oblasti gigantických stromů, takže nám to jde strašně pomalu (dnešní skóre bylo 13 stromů). Dokonce i francouzský pár, který trhal v aleji vedle nás, nás o strom trhl! No nic, zatím jsme placení od hodiny, tak je to v pohodě... (spočítali jsme si, že zdejší minimální mzda je vyšší, než jakou jsme měli v IBM:D). Po návratu domů jsem byla úplně vyřízená...
Po večeři jsem sebrala veškerou svou odvahu a zavolala dceři naší šéfové. Tentokrát to zvedla a po chvíli se mi s ní dokonce podařilo domluvit, že se máme v sobotu odpoledne stavit na návštěvu! Tak uvidíme. Zněla sympaticky, snad to klapne. ..
Bylo třeba vyprat prádlo, tak jsme hodili 4$ do pračky a doufali, že se vypere. A nevypralo! Protože jsme nasypali prášek ne POD prádlo, ale NA prádlo!!! To nás jaksi nenapadlo, že může být problém. Takže všude prášek. Museli jsme pak každý kus prádla oplachovat pod hadicí (upozorňuji, že stále v dešti...) a pak prádlo za další 4$ vyprat znovu. Navíc po celou dobu řešení problému s nevypranými ponožkami kolem nás vrávoral místní exot, kterému Mrrca říká Kurt (dlouhé zamaštěné vlasy, neholená brada, otrhaný svetr, džíny s dírama na prdeli...). Měl slušně nakoupíno, netušíme z čeho... Ale byl úplně mimo a stále nám chtěl radit, co máme dělat. K tomu pokřikoval s nz přízvukem "Kurvaa!", " Do pičíí!" a pořád cosi mlel. Asi se zamiloval do Mrrcy, byl naprsto unešený a u vytržení opakoval "He is amazing, look at him!". A dovršil to tím, že mu řekl "Look at you, you should be in prison!":D. No tak nevím, jestli nás tímhle zjevem dcera paní šéfové ubytuje:D.
16/12/2011
Stále ty stejné obří stromy. Po práci jsem padla do postele a už z ní nevylezla. Zvládli jsme akorát návštěvu lékárny a nákup náplastí na bolavé prsty. Večer mne prst bolel tak, že jsem si musela vzít brufen:/. Před spaním jsme si ještě pustili novozélandský film Boy, který nás ovšem zklamal...
Čau El a Mrrco!
OdpovědětVymazatKoukám, že cesta k úspěchu je někdy pěkně namáhavá! Držím palce, ať to jde čím dál líp a prsty nebolí!:-)
Jak tam dole probíhají vánoční přípravy? Je tam vůbec po Vánocích vidu?
kdo je to?:))
OdpovědětVymazatvanoce moc nevnimame... ale uz jsou vsude stromecky a na stedry den budeme uz v novem bydleni, tak mozna i nejake vanoce budou:)