Dnes jsme navecer vyrazili na kopec za mestem (nebo spis vesnici). Misto nam doporucila Lana a to zejmena pri zapadu slunce a s lahvi vina (nevim, jestli uz jsem se zminila, ze Lana je zda se lehka alkoholicka - kazdy den zdola uctyhodne mnozstvi sumiveho vina:). No a protoze Mrrca od rana skucel od bolesti spalenych zad, tak kratka prochazka byla jedinym moznym resenim nadale nepripustneho doma setrvavani (teda nepripustneho pro me, zacinam si pomalu pripadat jak doma - jidlo, nadobi, uklid... porad dokola; ovsem ma to i sva pozitiva - cas na lusteni anglickych knih:)). Takze jsme vyrazili. Ale melo to par zadrhelu: 1) Nemohli jsme najit pristupovou cestu. Kdyz uz jsme se na to chteli vykaslat a jit domu, natrefili jsme na ni. Uf! 2) Nemeli jsme lahev vina, protoze nam jim neprodali. 3) Na zapad slunce bylo moc brzy. Ale i tak tam bylo moc pekne a povedlo se par fotek, dodame:).
Vecer jsme si pustili meho oblibeneho Pana prstenu. Znam ten pribeh temer nazpamet ale nikdy me neomrzi:). Mrrca ma ponekud jiny nazor... (neco jako 'konina' rikal:)). Pro me je to snadna moznost uniku z reality, coz ja delam rada a pomerne casto:). Realita byva casto dost sediva a strasne realna a dana. Takze proc se obcas nenechat zanest do jinych svetu? Do svetu kriklavych barev, ostrych vuni, slunecek devitecnych, letajicich slonu a boruvkovych skritku?
Vecer jsme si pustili meho oblibeneho Pana prstenu. Znam ten pribeh temer nazpamet ale nikdy me neomrzi:). Mrrca ma ponekud jiny nazor... (neco jako 'konina' rikal:)). Pro me je to snadna moznost uniku z reality, coz ja delam rada a pomerne casto:). Realita byva casto dost sediva a strasne realna a dana. Takze proc se obcas nenechat zanest do jinych svetu? Do svetu kriklavych barev, ostrych vuni, slunecek devitecnych, letajicich slonu a boruvkovych skritku?




masakr výhledy!
OdpovědětVymazat