neděle 18. prosince 2011

Vikend 17-18/12/2011

Cely vikend bylo skarede pocasi - prselo a na leto byla opravdu velka kosa (teply svetr a goretexova bunda byly vhodnym odevem:)). Proto nas take, kdyz jsme v sobotu rano dojeli do sadu, sefova s omluvou poslala domu - v tomhle pocasi by se pry spatne soustredilo na praci. No... nezlobili jsme se:D. Na druhou stranu se nedal podniknout ani zadny vylet... Tak jsme se jen prosli rannim tichym Hastingsem (v sobotu rano nikdo do mesta nespecha:)). V hostelu jsme pak zalezli pod perinu a odpocivali. Mrrca se sel po poledni projit sam do mesta a ja se konecne trochu zacetla do The horse whisperer a zacala lustit tabulatury Dust in the wind od Kansasu. No mam jeste skoro rok na to, abych se to naucila, a hlavne abych presvedcila sve prsty, ze hrani na kytaru neboli:). Na 4 hodinu jsme meli s Lanou (dcerou nasi sefove) domluvene setkani. Oba jsme z toho byli lehce nervozni, ale Lana nas velmi mile privitala a rovnou nam ukazala nas pokoj a cely dum a pozvala na caj. Byli jsme opet vyvedeni z miry otevrenosti mistnich lidi. Cekali jsme neco jako 'pohovor', ale nic takoveho se nekonalo:). Po cca hodinovem posezeni nam dala klice, at se nastehujeme kdykoli budeme chtit, ze zrovna nemusi byt doma. Je to neuveritelny rozdil oproti ceske neduverivosti a uzavrenosti, kde si kazdy hledi sve hromadecky. Kdyz jdete podel rusne silnice, lidi sami od sebe zastavi s dotazem, jestli nepotrebujete nekam svezt... Porad nas to prekvapuje:).
V nedeli bylo pocasi uplne stejne hloupe mizerne, ale den se zacal rozdavanim darku k narozeninam, takze bylo hned veseleji:)). Dostala jsem knihu o foceni (treba se na ty moje fotky bude dat casem koukat:)) a listky do kina, juuuu! Cely den jsme poruznu lenosili, cetli, courali po meste a vecer zasli na Mission Impossible 4 a dali si zmrzlinu a neuveritelne velky popkorn - tak obrvsky kybel popkornu jsem v zivote nemela - taky ze jsme ho nesnedli:).

Žádné komentáře:

Okomentovat