No, jak bych to vysvětlila... když sama nevím, o co jde. Nebo spíš o co půjde. Co se tu bude dít? Co se vlastně bude dít?
Když jsem se rozhodla pro blog, moje první asociace zněla „zápisník z nerozumných cest“.
Proč zápisník z cest? Protože pořád někam cestuju, ať už fyzicky, prstem po mapě, v myšlenkách nebo prostě jen tak životem. Tou první cestou, která zde má být zaznamenána, budiž cesta na Nový Zéland.
Proč z nerozumných? No na tuto otázku většinou lidé kolem mě znají odpověď líp, než já:D Reakce na moje rozhodnutí odjet na rok na Nový Zéland (bez jakékoli jiné ambice než prostě odjet a zkusit žít jinak a jinde) byly různé. Jen k tomu dodávám – trocha bláznovství, nerozumnosti, snovosti a pragmatickým plánům se vymykající činnosti je pro mě naprosto nezbytným kořením života, které mu dodává chuť a vůni. Občas může být i dost pikantní, ale kdo si čas od času nedá rád něco trochu ostřejšího?:)
Tento blog doufám poslouží jako kontakt s lidmi, po kterých se mi bude stýskat – s rodinou, kamarády a všemi, s kterými si mám co říct. Ráda bych se s vámi podělila o své dojmy z cest, zážitky, mrrcovy fotky (haha:D, ale kdo ví, třeba se objeví i nějaké moje prvotiny:))... a každá vaše reakce, zpráva... bude srdečně vítána a ceněna!
Snad nebudu nudit:)