úterý 6. prosince 2011

Hastings 7/12/2011

Noc na vyhlidce jsme prestali bez ujmy (i pres mo obavy z nocnich navstev gangu z podsveti:D). Po celkem nedlouhe ceste jsme projeli kolem Napier dal do Hastings. Po prvnich 2 neuspesnych pokusech jsme se ubytovali v rodinnem AJ's Backpackers. Je tu kosa (venku pro zmenu prsi) a 'hot water' je hodne vlazna, ale jinak je to tu v pohode. Majitelka si nas zapsala na seznam uchazecu o praci a slibila, ze pristi tyden bychom snad meli pracovat. Zalezi take na pocasi. Kdyz prsi, nepracuje se... Tak uvidime.

 majitelka hostelu se svým podivuhodným psíkem
photo by mrrca.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat