Včera jsme celý den pojali opravdu v odpočinkovém duchu a náramně ho prolenošili! Ale alespoň se objevily nějaké ty fotky a doufáme, že vám dělají radost:)
Odpoledne jsme konečně zrealizovali pořádnou mořskou koupel - zdejší pláž by nám to neodpustila, nešlo odmítnout:) Mrrcovi se pořád nechtělo do vody a pak se mu zase nechtělo z vody, jak malej kluk, ale já bych tam umrzla:) Je to tu idelání místo na učení surfingu, škoda, že si to zatím nemůžeme dovolit - snad přijdou ty časy!
Podnikli jsme ještě procházku po pláži a navštívili místní ptačí kolonii (gannetů) - to byl docela zážitek, nikdy jsem neviděla tolik ptáků pohromadě!
Při západu slunce jsme ještě pořídili pár fotek.





Žádné komentáře:
Okomentovat