Dnes jsme se rozhodli vydat podle mapky po mistnich vinnych sklepech a poptat se po praci. Kdyz jsme projizdeli vinohrady, nebyla v nich ani noha a bobule jsou jeste tak mrnave, ze nejsou ani videt. Takze nam zacinalo byt jasne, ze tady jsme asi spatne. To se nam potvrdilo temer vsude, kde jsme se ptali (prosmejdili jsme oblast Havelock North a pobrezi u Cape Kidnappers) - ted praci nemaji nikde, leda snad od ledna ci od unora. Takze dalsi vinice jsme uz ani nezkouseli.
Meli jsme hrozny hlad, tak jsme se vratili do hostelu a uz tam zustali - cetli, polehavali a hledali na internetu (ovsem psat na zdejsi farmy maily se mi zda zbytecne:/). Takze nic zajimaveho. V tomto backpackeru je hafo Nemcu a je to znat. Lide jsou tu divni, neprijemni, ani nezdravi... Obrovsky rozdil proti Aucklandu, kde se vsichni usmivali a zdravili navzajem i ve meste na ulici. No taky tam nebyla slyset nemcina... Nebo nevim, cim to je.
čtvrtek 8. prosince 2011
Hastings - hon za hrozny 8/12/2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat