Dnesni den se zacal zahlednutim fotky Vaclava Havla v rannich zpravach. Nejprve jsem mela radost, ze ho tu vidim... ale pak jsme zjistili proc:(((. Moc smutna zprava. Najednou me zamrzelo, ze jsem tak daleko, ze nebudu mit prilezitost zucastnit se nejakeho rozlouceni s osobonosti, ktera pro nas udelala a znamenala tolik:(.
Nicmene prace cekala, tak jsme vyrazili opet do sadu. Byla strasna zima, i v bunde jsem klepala kosu. Presunuli jsme se na nove stromy, ale prace nam jde porad desne pomalu - 10 stromu je dnesni skore:(. A to jsme fakt makali a meli pocit, ze nam to jde od ruky!
Žádné komentáře:
Okomentovat