neděle 8. ledna 2012

Malo z pohadky 9/1/2012

Dnes jsme rano opet vyrazili do vinice. Nasim dnesnim ukolem bylo posunout draty, po kterych se reva popina, do vetsi vysky. Kazda rada ma z jedne strany 3 draty, z druhe 2. Vsechny vetve by pak mely byt mezi draty, aby se nelamaly, mely se po cem plazit a nenicily se pri sprejovani. Vypada to jednoduse a celkem jednoduche to i je, jen moje ruce jsou nemozne slabe, takze kdyz na tech dratech viselo hodne revy, nemohla jsem to dostat do potrebne vysky. Ale nakonec jsem si nasla svou techniku a celkem to zvladala. Jen jsem byla dost pomala:/. A myslela jsem, ze slunko me dneska nedostane... a dostalo. Mam spalenej ksicht a vystrih a cela horim a kdyz si loknu vina, tak mam pocit, ze exploduju horkem! Jsem vylozene slucni typ....
A ted me pronasleduje televize... nemam rada televizi! Mam s ni osobni problem!:) Asi budu radeji vic pit.... a jist vic cokolady. A pit.

1 komentář:

  1. Jezis, tak si rikam, ze ty prachy vydelane tu jsou mene krvave! Preju hodne odolnosti tela!

    Martin

    OdpovědětVymazat