neděle 8. ledna 2012

Kupujeme gumaky 8/1/2012

Nedele byla cela promacena.... Rano jsme se probudili do sediveho dne, kapky silne busily do oken... krasne uspavaly... takze se mi vubec nechtelo vylezat z postele. Snidala jsem kolem 11 hodiny a pak zase zalezla do postele, pyzamo jsem si sundala az kolem 6 hod vecer, kdy jsem byla nucena opustit dum:). Prselo tak silne a nepretrzite, ze cela zahrada se potopila asi 20cm pod vodu, vyplavila se garaz, stoupala voda v zachode... a Lana musela volat zachranu s pumpu. Rikala, ze to tu jeste nezazila. Ani takovou prutrz mracen, ani tak destive a chladne leto. Nicmene ja jsem si uzila lenosivy den s knihou a po narocnem tydnu to bylo presne to, co jsem potrebovala:).
Kdyz jsme videli ten rybnik, co necely den deste vytvoril ze zahrady, a predstavili si vinici... tak jsme vecer vyrazili na lov gumaku. A me padly detske a tim padem levne, hehe:). Kazdopadne jsme ted pripraveni na jakekoli pocasi;).

Žádné komentáře:

Okomentovat