čtvrtek 5. ledna 2012

Sklenku Chardonnay? 6/1/2012

Dnes jsme od 7 rano pokracovali v sazeni. Mimochodem, uz jste nekdy meli mezi prsty rozmazleho slimaka??? Ja jo a je to fakt odporny:)). O zizalach ani nemluvim, ty ubohe tvory nesnasim a beha mi z nich mraz po zadech. A ze jich tam bylo!:)
Na dnesek uz zbyly 'jen' posledni 3 nejkratsi rady. Hotovo bylo uz v pul 3! Ale i tak jsme toho meli plne kecky, slunko opet pralo jak silene a mne se uplne odlepila podrazka od boty. Po praci nas zavezli do vinarstvi, kde nam sef kazdemu nalil sklenku vynikajiciho Chardonnay a posadil nas do stinu, at si chvili dachneme zatimco bude pocitat vyplatu. Penizky jsme dostali hotove a potesily nas:). Krome toho nas potesil nabidkou prace na dalsi tyden; slibil, ze bude mnohem snazsi! Uf:).
2 dny volna pred nama! Juchuuu! Snad se nase tela trochu zregeneruji:). A ted sup sup na zmrzlinu, si ji zaslouzim, no ne?;).

Žádné komentáře:

Okomentovat