sobota 7. ledna 2012

Sobota 7/1/2012

Dnes jsme lizali rany. Chozeni, sezeni, dokonce i mazani chleba bylo bolestive:). Podnikli jsme jen kratky vylet do Napier, koupili Mrrcovi cepici (vypalil si totiz na hlave strup...) a termosku a pracovni rukavice (tento napad jsem opravdu kvitovala - vecer jsem vytahla snad posledni trn z prstu:)). Odpoledne zaclo prset (a ma prset az do ctvrtka:/), tak uz jsme nevytahli paty a uzivali zaslouzeneho odpocinku (vecer uz jsem si i mohla lehnout na zada - pokrok!:)).

Žádné komentáře:

Okomentovat