středa 11. ledna 2012

Vcela nebo vosa? 12/1/2012

Dalsi den ve spolecnosti revy vinne (skoda ze jeste nezrale a nezpracovane:)) a nova cinnost - cerstve sazenicky prostrihavame tak, aby zustala vzdy jen jedna nejsilnejsi vetev (zda se mi to pomerne zodpovedna cinnost a docela se divim, ze to sverili takovym amaterum, jako jsem ja:D) a privazujeme k nim provazky (aby rostly spravnym smerem, tj. vzhuru). Pokud maji spatne nasazene 'chranice', je treba i to opravit. Takze opet ohnuti a na kolenou:). Ale je to rozhodne vetsi zabava nez ty draty, u toho uz jsem si zacinala chvilema pripadat jak na jahodach - strasne zbytecne. V jednom chranici na me cihalo vosi hnizdo a jedna potvora me hned obdarila zihadlem. Myslela jsem, ze to jsou vcely a chtela vyndat zihadlo, ale Mrrca ze prej to jsou vosy a jaktoze to nepoznam:). Tak mi trochu napuchl palec, ale jinak zadna hruza;).

Žádné komentáře:

Okomentovat