sobota 14. ledna 2012

Sobota s revou 14/1/2012

Dnesni sobotu jsme stravili opet ve spolecnosti keriku vinne revy. Zadna novinka, porad motame provazky a strihame rostlinky. Ale zitra chvilka klidu:). Nicmene jsme se dnes dozvedeli, ze ve stredu nase prace na vinici konci......... Co dal? Uvidi se ve stredu:)

Žádné komentáře:

Okomentovat