Dnesni sobotu jsme stravili opet ve spolecnosti keriku vinne revy. Zadna novinka, porad motame provazky a strihame rostlinky. Ale zitra chvilka klidu:). Nicmene jsme se dnes dozvedeli, ze ve stredu nase prace na vinici konci......... Co dal? Uvidi se ve stredu:)
Žádné komentáře:
Okomentovat