úterý 10. ledna 2012

Party mezi neposlusnymi vetvemi 11/1/2012

Dalsi den straveny na vinici s bojovnym jmenem Gimli. Dnes jsme vyrazili o neco driv, at se na slunku palime o nejakou tu hodku mene. Poprve jsem se i ja vybavila sluchatkama a mp3 prehravacem a cele dopoledne si uzivivala party mezi keri:))). Protoze i Mrrca a Shawn (jediny clovek z vinarstvi, ktery s nami pracuje "na dratech") meli sluchatka, mohla jsem si z plna hrdla zpivat, aniz by mi na hlave pristalo jabko nebo neco jineho:). S hudbou mi to dopoledne odsejpalo a vetve se zdaly byt celkem ukaznene a zustavaly tam, kde jsem potrebovala. Ovsem to se zmenilo s uderem 12 hodiny - slunko a unava zapracovaly a navic jsem od rana potrebovala na zachod a jak uz jsem se zminila drive, v dosahu 10km nebyl zadny k mani:/. Takze mi zaclo byt nechutne zle a ty po....y vetve absolutne nerespektovaly hranice, ktere jsem jim draty vymezovala. Takze mi vsechno trvalo min 2x tak dlouho a Mrrca se v dalce menil v hraci figurku. No nic, delam co muzu:). Kolem pul 2 se nam podarilo dokoncit posledni radek. Ruce uz me pekne palily a prsty od dratu zacinaly bolet. Jedeme domuuu!
Jeste jsme po ceste hodili Shawna domu. Shawn mimochodem urcite stoji za blizsi seznameni - za kazdym tretim slovem se vyskytne slovicko obsahujici koren "fuck" a jeho mluva je, dle meho nazoru, anglictine nepodobna:)); toilet v jeho podani zni asi jako " tola" a smoko - prestavka - "zmoga". Takze ja mu ani nerozumnela, kdyz se ptal jestli nepotrebuju na zachod, ani kdyz me volal na prestavku. Mrrca je ponekud chapavejsi, takze Shawn uz tento tyden veskerou komikaci vyrizuje pres nej:))), se mnou to absolutne vzdal:D.

Žádné komentáře:

Okomentovat