Tak mame posledni pracovni den na vinici za sebou... musim rict, ze jsem toho mela vazne dost, takovou protivnou unavu uz jsem dlouho necitila. Ale neni se cemu divit, byla to fakt makacka a k tomu to silene slunce... Navic me usilovne vysava nejaky hmyz - od nartu po kolena mam jeden stipanec vedle druheho a uz 3 noci nemuzu pro silene svedeni spat. Nase tubicka Fenistilu asi brzy padne, ale nemam pocit, ze by to pomahalo. To je spis ze zoufalstvi, ze to na sebe porad patlam:)). Obcas bych mlatila hlavou o stenu, jen abych to silene svedeni prehlusila nejakym intenzivnejsim pocitem! Jenom doufam, ze se na mne ty potvory pasly venku, v te trave mezi keri revy, a ne tady doma v pokoji:/. Nejpodivnejsi je, ze na Mrrcovi si zadny brouci nepochutnavaji!
Kazdopadne dnes odpocivame, sbirame fyzicke a zejmena pak moralni sily na dalsi opravu auta:(. Netusim co to je za hadici, ale naka hadice v motoru ma asi 2cm diru a vubec to nevypada a nezni dobre. No tak nejake penize jsme vydelali... muzeme je opet vrazit do auta:D Ne... snad to nebude vazne. Ale je to neuveritelne penize zerouci kousek!
Jedna pro me pozitivni zprava - vcera jsem dolustila prvni aj knihu! Ke konci uz se to cetlo celkem fajn. Tak snad mi neco z tech 500 stran zustane v hlave:). Ale jinak se nase nase anglictina moc neposouva... :(
středa 18. ledna 2012
Stipance 18/1/2012
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat