sobota 21. ledna 2012

Hon za pokladem 22/1/2012

Dnes jsme si chteli zprijemnit den nejakym vyletem. Jenze uz jsme to tu v okoli tak nejak vsechno prosmejdili a temer cele dopoledne jsme hledali mozny cil:/. Nakonec mel Mrrca vyborny napad podivat se 'kesky' vokoli. Voila, mame cil!:)
Prvni keska nas cekala primo v Puketapu (coz sidlo naseho vinneho zamestnavatele). Citila jsem se ponekud nesva, kdyz nas souradnice zavedly na hrbitov a napoveda pak bylo jmeno, tedy hledejte nahrobek:/. Prohledavat hroby mi prislo ponekud morbidni a radeji jsem se sla podivat na vedlejsi kostel. Mrrca to nevzdal a 'kesku' nasel. Ponekud zarazejici napad, umistit jeden z cilu hry hledani 'pokladu' na hrbitov, nemyslite?
No nic, jdeme na lov dalsiho kousku. Ma byt zhruba 1km od nas. Tento vylet uz byl ponekud zajimavejsi - souradnice nas zavedly do ohrady s ovcemi a kravami a napovedla znela 'splhej jako koza':). Pred nama se tycil pekny kopec, tak jsme splhali a nebyla to vybec zadna sranda. Vysplhali jsme az nahoru a cekal nas krasny vyhled (foto dodam). Ale keska nikde. Dali jsme si lehky obed v trave (mimochodem po vice jak 2 mesicich jsme tu objevili vynikajici chleba!) a vydali se na sestup. Cestou dolu jsme narazili na sutr a v sutru nasli kesku. Mise splnena:).


Posledni keska mela byt podle mrrcovych slov 'lahudka' - no a jo, cilem byl plot obveseny starymi krpaly, lodickami, teniskami, holinkami... a v jedne z nich byla schovana krabicka od filmu se zapisnikem:). Vesely napad a celkem fotogenicke misto, snad se neco podarilo:).



Žádné komentáře:

Okomentovat