Nedele
Konecne chvilka oddechu! Potrebovali jsme ho jako sul, nase tela uvykla sezeni u pocitace a vecernimu popijeni pivecka signalizovala hrozici zhrouceni systemu. Navic stav naseho pokoje odrazel stav nasich fyzickych sil a uz jsme se zacali obavat nejakych hmyzich spolubydlicich:)). Takze dopoledne jsem se pustila do uklidu, prani a cisteni a podobne zabavy:). A po obede uz se zaslouzene valela s knihou v pelechu. Ale... jeden den odpocinku mi nestacil:(.
Pondeli
Dalsi den na vinici. Protrhavame a vazeme provazky. Vsechno me boli a zacina me to pekne stvat. Proste unava:(.
Utery
Provazkujeme a nasazujeme ochranu na cerstve (nami) zasazene keriky. Sef se za nama stavil na obed a zminil, ze zitra odletaji na 2 tydny do Anglie (proto pro nas prace zitra konci), nicmene pokud po 2 tydnech budeme potrebovat dalsi praci, mame se stavit. Takze kdyby nic, tak za 2 tydny muzeme pokracovat v krasojizde mezi revou vinnou:). Prej jestli umime strilet, ze potrebuje plasit ptaky:D. No tak uvidime, co z toho bude...
Žádné komentáře:
Okomentovat