středa 4. ledna 2012

Ziju? Asi ne...

Teda dneska to byl skutecne zahul. Nemuzu se vubec hybat, nesnesitelne krute me pali kuze a nejdou stisknout prsty na rukach. Taky se mi rozpadly boty a bahno jsem mela i v podprsence. Hm. Od 7 do 16:45 na vinici, bez kousku stinu, bez jedineho mracku na obloze, bez chladiveho vanku... na kolenou nebo ohnuta...  trny v prstech a mravence pod trikem. Zni to dostatecne hororove???:) Tak to je dobre! Protoze tak to fakt bylo! Mrrca je dneska vic fit, mozna tim, ze vic stridal cinnosti. Ja jsem od rana zahrabavala kytky. Ke konci uz jsem mela cerno pred ocima a pri kazdem vstanuti 'od diry' se mi chtelo zvracet. A kolena me chtela odradit bolesti. Ale vydrzela jsem to. Jen ted nevim, co se sebou. I dojit si na zachod je neuveritelny usili. Kdyz Lana videla moje sezehle usi, sla hrabat do skrine a oba nas zaopatrila klobouky:). Ty opravdu bodnou!
Nicmene asi jsme celkem vykonni, manager se me dneska ptal, jetli bychom chteli dalsi praci, ze by pro nas mozna neco mel. Ale proboha uz ne sazeni!!! To snad zitra skonci.
Jenom abych nevypadala jako fnukna - Brandon vypadal pri obedove pauze hur nez ja:D Jsem tam jedina zena a i na muzich je videt, ze toho maji plne kecky. Tezce vydreny prachy:))

3 komentáře: