Posledni 3 dny resime ruzne otravne problemy, o kterych se mi tu nejak nechce rozepisovat. Kazdopadne mi muzete verit, ze nemit v baraku blechy je desne fajn! Taky jsme opravili auto a cele ho uklidili - je najednou nejake prostornejsi:). No... opet nas to vsechno stalo hafo sil a penez. Ale tak to proste je a asi vzdycky bude... Snad nas to tu aspon trochu otuzi a vycvici a ceka nas odmena v podobe mistnich prirodnich kras:). Jen mit penize a moct vyrazit!
Žádné komentáře:
Okomentovat