čtvrtek 12. ledna 2012

Dřepy v pátek třináctého 13/1/2012

Dřep - klik klik - dřep - klik - nasunout igelit - dřep - uzel - vstyk - uzel - dřep... a jedna kytka hotová:))). Tak nějak probíhal náš dnešní den. Je to dřina, kolena odstávají zabrat, ale dá se to... Celkem to ubývá a není to zas až tak úplně jednotvárné. Akorát nám práci ztěžují různé bolístky - mně nateklá ruka (přes noc to vosí bodnutí pořádně napuchlo), Mrrcovi zas bolavé šlachy:/. Jinak nic zajímavého z druhé strany zeměkoule.... Zatím nemáme za co se pohnout z místa, takže tu ještě nějakou dobu setrváme. A makáme i zítra (v sobotu)! Hrááááááááááá!!!:)))

2 komentáře:

  1. :) Ahoj Eli, moc zdravím v novém roce a přeji hlavně dostatek práce, abyste si brzy ušetřili na cestování. Jsem překvapená, že ještě nejste na cestách, to my tenkrát vyrazili už před Vánoci a do půlky února se nevrátitli....takže klobouk dolů, že jste ještě schopni dělat, protože to je vážně záhul. Papa a držte se! IVUŠ

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Ivusko, ani nevis, jak radi bychom cestovali... kazde rano jsme ted touzebne koukali na hory v dalce. ale zatim neni moc za co trajdat. penize se vydelavaji nejak strasne pomalu:)

    OdpovědětVymazat