el-blog
pondělí 7. listopadu 2011
loučení s Českým středohořím
Kdo tam ještě nebyl, o hodně přišel:) Takže za rok na viděnou!
údolí Labe z Vrkoče
louky u Podlešína
1 komentář:
Jindra
26. listopadu 2011 v 6:32
...krásné,já tam nebyla,ale pokusím se to napravit :-).
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
...krásné,já tam nebyla,ale pokusím se to napravit :-).
OdpovědětVymazat