čtvrtek 3. listopadu 2011

účím se fotit


Přátelé, jak to tak vypadá, na Zélandu se budu učit fotit – dostala jsem foťááák:)))! Je fešný, velmi chytrý, řekla bych až vychytralý, žádný polointeligent!:) Každopádně se mám co učit a musím říct, že mě to začíná opravdu bavit.
Kdo tomu rozumí (já to nejsem), jedná se o Canon EOS 20D, krasavec:)
Takže na ukázku prvních pár pokusů, bez jakýchkoli ambicí...

z procházky po žabinách 31.10. - KD Rubín

 z procházky po Žabinách 31.10. - kousek za barákem:)

 z procházky po Brně 3.11. - pod Petrovem



Žádné komentáře:

Okomentovat