Přátelé, jak to tak vypadá, na Zélandu se budu učit fotit – dostala jsem foťááák:)))! Je fešný, velmi chytrý, řekla bych až vychytralý, žádný polointeligent!:) Každopádně se mám co učit a musím říct, že mě to začíná opravdu bavit.
Kdo tomu rozumí (já to nejsem), jedná se o Canon EOS 20D, krasavec:)
Takže na ukázku prvních pár pokusů, bez jakýchkoli ambicí...



Žádné komentáře:
Okomentovat