neděle 27. listopadu 2011

Matai Bay 25/11/2011

Vcera jsme vyrazili dale na sever. Ve Waipoua forest jsme jeste navstivili nejtlustsi (obvod vice jak 5m) a pravdepodobne take nejstarsi strom kauri - Te Matua Ngahere, a pak take ten nejvyssi - Te Mahuta.

kauri strom nepojmenovany:)
 Te Matua Ngahere

A potom uz dale na S trajektem pres Hokianga Harbour. Navecer jsme dorazili do Matai Bay, kde jsme prespali opet v DOC kempu. Byla tam nadherna plaz, dnes rano jsem si zkusila zaplavat (mrrca byl hnily bo co, nebo mozna odplata za to, ze jsem, srab, nechtela jit v noci:)). Voda byla ale desne ledova, takze po dvou tempech jsem mela pocit, ze jsem tuha a rychle jsem bezela z vody ven:)).

Zapad slunce nad Matai Bay
 
 Matai Bay rano
 
 odpocinek:)

1 komentář:

  1. Eli,ležící Martin na kameni...úžasné :-),fakt cítím odpočinek.

    OdpovědětVymazat