Vcera jsme vyrazili dale na sever. Ve Waipoua forest jsme jeste navstivili nejtlustsi (obvod vice jak 5m) a pravdepodobne take nejstarsi strom kauri - Te Matua Ngahere, a pak take ten nejvyssi - Te Mahuta.
A potom uz dale na S trajektem pres Hokianga Harbour. Navecer jsme dorazili do Matai Bay, kde jsme prespali opet v DOC kempu. Byla tam nadherna plaz, dnes rano jsem si zkusila zaplavat (mrrca byl hnily bo co, nebo mozna odplata za to, ze jsem, srab, nechtela jit v noci:)). Voda byla ale desne ledova, takze po dvou tempech jsem mela pocit, ze jsem tuha a rychle jsem bezela z vody ven:)).
kauri strom nepojmenovany:)
Te Matua Ngahere
Zapad slunce nad Matai Bay
Matai Bay rano
odpocinek:)





Eli,ležící Martin na kameni...úžasné :-),fakt cítím odpočinek.
OdpovědětVymazat