Dnes byl pro okolni pozorovatele den nezajimavy, proto budu strucna... Rano nas cekalo velke pradlo, coz neni na cestach zadna sranda:) Zabralo nam to cele dopoledne. Navic jsme byli oba nejaci unaveni a do niceho nam nechtelo. Odpoledne jsme se presunuli do Bay of Islands - jedne z udajne turisticky nejatraktivnejsich oblasti NZ. Tento fakt nas od pruzkumu ponekud odrazuje, znamena to totiz davy turistu:/ No zatim jsme prosli jen mestecko Kerikeri, ktere, jako vetsina zdejsich mest, neni nic moc. Nicmene jsme vyridili alespon nejake nezbytnosti a cesta muze pokracovat dal. Zakotvili jsme v moc prijemnem kempu kousek za mestem a prave od sousedu dostali plny talir cerstve ugrilovane ryby, mnam, tak dobre a kvalitni jidlo jsme od prijezdu asi nemeli!:)
Mimochodem dnes nam neslo z niceho nic otocit klickem v zapalovani... nejak se zablokoval cely volant a vubec netusime proc. Nejaka rada?:)
pondělí 28. listopadu 2011
Kerikeri 29/11/2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat