el-blog
sobota 12. listopadu 2011
Amsterdam
Zdravíme z Amsterdamu! Teda byla jsem na hodně místech, ale tolik koncentrovaného a intenzívního života a ruchu jsem snad ještě neviděla! Musím se sem vrátit až bude víc času, abych to zvládla vstřebat:)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat