Tak se tady postupne rozkoukavame, ale obcas mame pocit naprosty slepoty. Nebo spis hluchoty:) Bylo nam jasne , ze s mistni anglictinou budeme mit problem, ale toto:D Jeste ze jsou tu lide tak ochotni a trpelivi! Tak napriklad jsme se vydali mistnim mestskym vlakem kamsi do riti a samozrejme si koupili uplne blbej listek a chudak pruvodci se s nama nemohla domluvit co chceme my a co ona:D Ale porad se smala a byla strasne mila, zvlastni, ze?:) (Btw kdyz jsme prebihali silnici mimo prechod, ridic zpomalil a s usmevem nam zamaval - wtf???:D) Ale do te riti jsme dojeli a nasli, co jsme hledali - prvni auto-test. A ted prichazi dalsi trauma:D Pro me teda vesely zazitek, ale pro mrrcu jako ridice asi nic moc... Ono se tu totiz jezdi vlevo a navic v 90% s automatem. No... chlapik od auta kdyz videl nase vydesene pohledy nam dal instruktaz a pak do auta nasedal se slovy 'don't kill us!', a vysedal vysmaty jak lentilka :D Ale opet plny dobre nalady:) No nic, mame se hodne co ucit!:) A auto jsme nekoupili.
Ale jinac uz se nam podarilo otevrit si ucet u mistni banky ANZ (to byla taky celkem sranda, ale jo, mame ho!:)). Vsechno je zadarmo, bez poplatku, 2 karty k 1 spolecnemu uctu, ktere nam poslou na pobocku, takze si je pak muzeme kdykoli vyzvednout.
Jo a nasli sjme supermarket s normalnim jidlem! Ona je tu totiz jinak jenom sama hnusna cina, tak jsme se trochu obavali smrti hladem:)
Mame par fotek s courani po meste, dodam, az bude nekde free wi-fi:)
čtvrtek 17. listopadu 2011
Hotentoti aneb jedno trauma za druhym
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat