středa 16. listopadu 2011

Auckland

Tak jsme tu! Po temer 4 dny trvajici ceste jsme konecne dorazili na misto. Jenze nam tady obratili den a noc (casovy posun odpovida tomu, ze jsme na druhe strane zemekoule - 12 hodin), takze v 4 rano mam oci dokoran a pak jsem cely den mrtva.
Auckland je... ani nevim jaky:) Nejak ve mne nezanechava zadny dojem. Nicim zvlastni. Uprimne uz se oba tesime, az budeme moct vypadnout nekam do prirody. Jenze k tomu potrebujeme vozitko a to zatim nemame:( Moc nevime jak na to, vcera jsne byli na jakesi burze a zvladali jsme sotva postihnout castku:D Takze tudy cesta nevede, hledame dal. Tak drzte palce, at se kup zdari!

Auvkland z přístavního mola
photo by me
Auckland z přístavního mola
photo by me

2 komentáře:

  1. Nabízím Peugeot 306, r.v.1994, pojízdný...a hlavně je ČERVENÝ:) V případě zájmu stojí v Jablonci nad Nisou, tak se na něho zajeďte podívat:)))
    Držím palce při koupi vozu - až něco seženete, přidejte sem určitě foto!

    OdpovědětVymazat