pondělí 10. září 2012

Lenoseni v Glenorchy (10/9/2012)

Prvni, co ze me rano vypadlo, bylo: 'Co kotnik?'. Mrrca se totiz vazne bal, ze je kvuli kotniku z cestovani nadobro vyrazen a ze poleti domu. Nastesti se ale bolest zmirnila a otok splaskl, takze snad nejde o zlomeninu, ale natazene vazy nebo neco tomu podobneho. Abcyhom se vyhnuli dalsim komplikacim, rozhodli jsme se dnes zustat na miste - Mrrca se porad belha, takze na zadne vyslapy to min par dni jeste nebude, navic ho boli i rizeni, proto dnes stravime den na gauci v kempove kuchyni. Venku beztak od rana cely den prselo, takze nas ani tak nemrzelo, ze jsme se, jak bylo puvodne v planu, nevydali ani na zadny maly vylet v okoli. Pravdou je, ze okoli Glenorchy je uzasne. Ale dnes bylo opet vse ukryto v mracich. Pro zmenu:).
Takze jsme se nastehovali do kuchyne a den stravili u ntbooku. Lenoseni nam trosku zneprijemnoval fakt, ze kuchyni tahlo a byla tam vazne kosa. To jsme vyresili tim, ze jsme si tam donesli spacaky a vylezali jenom v pripade potreby jist nebo jit na zachod:).

1 komentář:

  1. Myslím,že trocha lenošení,po tom všem,co máte za sebou,je fajn :-)

    OdpovědětVymazat