9/9/2012
Kdyz jsme sli vecer spat, prselo. Kdyz jsem se v noci parkrat probudila, neslysela jsem dest na strese a mela jsem tak super pocit, ze rano treba nebude vsude tolik vody. Kdyz jsem se ale podivala ven z okna v rannim svetle, zjistila jsem, ze celou noc snezilo a porad chumeli!!! Vsude bylo dobrych 5cm snehu! A kosa! No v techto podminkach se nazout do promocenych bot vyzadovalo opravdu se kousnout... Navic uz jsme si ani neuvarili teplou snidani, varic uz je uplne nepouzitelny:(. Jedine, co nam zvedalo trochu moral byl fakt, ze obcas mezi mraky vylezlo slunce.
Cesta na konec trasy mela trvat 3 - 5hod. Vyrazili jsme tedy rychlym tempem, abychom nezmrzli. A po chvili jsme byli opravdu zahrati. Slunko vylezalo zpoza mraku stale casteji, hralo, rozpoustelo snih a neprselo. Takze se pochodovalo docela dobre, i pres promocene nohy. A dnes jsme dokonce i videli neco z okolni krajiny. Hezka:).
Do cile jsme dorazili ani ne za 4hod. Zvladli jsme to! I pres neprizen pocasi!:) Rozhodne nelituju, ze jsme vyrazili, sice jsme moc nevideli, ale zazitku mame spoustu;).
Vsechny brody po ceste zpet do Kinloch nase auto hrave zvladlo. Udelal se krasny den, tak jsme se po ceste do Glenorchy obdivovali okoli, ktere jsme pred tim nevideli. Je to takovy horsky raj:).
Ubytovali jsme se ve stejnem kempu a konecne vydechli (puvodne jsme chteli zakotvit v Glenorchy Backpackers - na netu inzeruji tent sites - ale pri dotazu na camping tam na nas koukali jako bychom prileteli z jine planety...). Kdyz jsme se zastavili, Mrrcu zacal bolet kotnik. Po ceste si ho zvrtnul a veril, ze to bude v pohode, ale neni. Boli cim dal vic a trochu mame strach, jestli neni zlomeny:(. Uvidime, jak se to bude dal vyvijet...
Kdyz jsme sli vecer spat, prselo. Kdyz jsem se v noci parkrat probudila, neslysela jsem dest na strese a mela jsem tak super pocit, ze rano treba nebude vsude tolik vody. Kdyz jsem se ale podivala ven z okna v rannim svetle, zjistila jsem, ze celou noc snezilo a porad chumeli!!! Vsude bylo dobrych 5cm snehu! A kosa! No v techto podminkach se nazout do promocenych bot vyzadovalo opravdu se kousnout... Navic uz jsme si ani neuvarili teplou snidani, varic uz je uplne nepouzitelny:(. Jedine, co nam zvedalo trochu moral byl fakt, ze obcas mezi mraky vylezlo slunce.
rano u chaty Greenstone Hut
photo by mrrca.cz
Do cile jsme dorazili ani ne za 4hod. Zvladli jsme to! I pres neprizen pocasi!:) Rozhodne nelituju, ze jsme vyrazili, sice jsme moc nevideli, ale zazitku mame spoustu;).
Vsechny brody po ceste zpet do Kinloch nase auto hrave zvladlo. Udelal se krasny den, tak jsme se po ceste do Glenorchy obdivovali okoli, ktere jsme pred tim nevideli. Je to takovy horsky raj:).
Ubytovali jsme se ve stejnem kempu a konecne vydechli (puvodne jsme chteli zakotvit v Glenorchy Backpackers - na netu inzeruji tent sites - ale pri dotazu na camping tam na nas koukali jako bychom prileteli z jine planety...). Kdyz jsme se zastavili, Mrrcu zacal bolet kotnik. Po ceste si ho zvrtnul a veril, ze to bude v pohode, ale neni. Boli cim dal vic a trochu mame strach, jestli neni zlomeny:(. Uvidime, jak se to bude dal vyvijet...






Zdravím dobrodruhy! Eli, teda, ty přijedeš zocelená! Tolik nekomfortu vody zimy no fujtajbl! Ale věřím, že ty zážitky stojí za to! Těším se na listopad, až budeš vyprávět:-)
OdpovědětVymazatDržte se a hodně pěkných výhledů a málo vody ledu!
Martina