el-blog

pátek 14. září 2012

foto

podarilo se mi doplnit foto, takze pokud vas zajimaji obrazky, muzete zacit u prispevku "Den prvni poprve a podruhe". vetsina fotek je Mrrcovych, ale obcas narazite i na nejakou moji:).
Vystavil el v 21:34
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

O mně

Moje fotka
el
Kdo mě zná, ví. Kdo mě nezná, je tu zřejmě omylem:)
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ▼  2012 (100)
    • ▼  září (17)
      • Neverejne
      • Tucnaci
      • Invercargill 17/9/2012
      • Lake Monowai 16/9/2012
      • Nacucany Fiordland 15/9/2012
      • foto
      • A chcije a chcije! aneb jak jsme nevideli Milford ...
      • Po Milford Rd (13/9/2012)
      • Za obzorem (12/9/2012)
      • Uchumeleny Queenstown (11/9/2012)
      • Lenoseni v Glenorchy (10/9/2012)
      • Caples & Greenstone track II (8/9 - 9/9 2012)
      • Caples & Greenstone track I (6/9 - 8/9 2012)
      • Queenstown (5/9/2012)
      • Wanaka
      • Do oblasti Southern Lakes, temer poslepu (2/9/2012)
      • Fox Glacier aneb prave westlandske pocasi (1/9/2012)
    • ►  srpna (10)
    • ►  července (4)
    • ►  června (2)
    • ►  května (14)
    • ►  dubna (11)
    • ►  března (12)
    • ►  února (12)
    • ►  ledna (18)
  • ►  2011 (43)
    • ►  prosince (26)
    • ►  listopadu (16)
    • ►  října (1)
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.