sobota 4. února 2012

Fotohádanka

Trochu jsem si hrála s jedním obrázkem, a vzniklo z toho toto:). Nápověda zní foto NZ :D

8 komentářů:

  1. ...to je ale těžká hádanka :-( ...
    co tak písčitá cesta po dešti?

    OdpovědětVymazat
  2. Skoro! jen ta cesta a dest nejsou uplne presne:)

    OdpovědětVymazat
  3. hihi, nee:) ale moc dalsich moznosti uz neni;)

    OdpovědětVymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  5. ...nevyschlé koryto :-)?
    a nebo by to mohlo mít něco společného s vodopádem,kde jste byli?

    OdpovědětVymazat
  6. Ani dest, ani reka, ani vodopad, ale plaz po odlivu:)

    OdpovědětVymazat
  7. Ani dest, ani reka, ani vodopad, ale plaz po odlivu:)

    OdpovědětVymazat