neděle 12. února 2012

Může to být ještě horší:)

Fakt jo, a to když celou noc za papírovou stěnou řvou opilí Indové a vy máte být ráno v 7 v práci. No oba jsme spali tak max 3 hodiny a v to jsem ani nedoufala. Mazeeeeeeeeeeeec:). Takže jsem si prostě řekli, že toto ne! Ne!
Do práce jsme dorazili v nedobré náladě a oba hodně unavení. Ale naštěstí naše nová šéfová Robin (i přes vyhrožování bývalého šéfa Dana) se ukázala jako fajn paní. A dala nám práci na 3 týdny (i když pátek je zkrácený a soboty se nepracuje, což se nám moc nehodí). Teď prozměnu prostříháváme hrozny:). Pro mě je to asi zatím nejvíc v pohodě práce, jakou jsme tu dělali, ale Mrrca asi trpí na záda, neb se musí hodně hrbit (já ne, hihi:)). A těch hroznů se vyhodí fakt zase skoro 50%! Takové škody, zdálo by se... Ale asi ví, co dělají:). Robin prý už v těchto vinicích pracuje 20 let a dookonce tam i přímo bydlí. Jo a jako domácího mazlíčka má neuvěřitelně tlustého kance:D.
Na vinici s námi pracuje ještě tříčlenná skupinka Argentinců, kteří nám hned nabídli, že s námi budou počítat při hledání bydlení. Kromě toho šéfová nám doporučila ubytkování ve Fernhill a pro případ nouze sprchy ve fitku:D. Po práci jsme se do Fernhill rovnou zajeli podívat a rozhodli se, že zítra se tam dočasně přestěhujeme do stanu.
Před chvílí jsme se vrátili z malé procházky po městě, při které jsme objevili fitko, kde nám nabídli měsíční členství za 60$ s přístupek kdykoli! Takže by byl vyřešen problém sprchy! A navíc bychom si zacvičili:).
Tak dneska to tu ještě nějak přetrpíme, dáme si přášky na spaní... a zítra prostě JINAM!

Žádné komentáře:

Okomentovat