středa 8. února 2012

Vetev. Vetev! VETEV!!!

Tak uz zase behame po vinici. V pondeli jsme na 10hod ranni (taky se vam tak nechtelo vstavat?:)) byli nastoupeni ve vinarstvi. Sef Dan vypadal, ze mel se stavanim jeste vetsi problem jak my (party se pry vydarila:)). Takze kdyz nam strucne sdelil, co mame delat, a opatrne se zeptal, je-li treba aby jel s nami a neco nam vysvetloval, zaporna reakce z nasi strany byla uprimne vitana:). Pak jsme nikoho z vinarstvi 3 dny nevideli - zadne kontroly, male plnou duveru. Prace je jednoducha - usmernujeme uvolnene a strasne neposlusne vetve. jednoduche, ale strasne ubijejici. Vinice je vskutku obrovska, takze se u toho celkem dost nachodime. Ale zitra uz snad boj s vetvemi ukoncime a pujdeme opet sazet (huraaa:D).
Dnes jsme se odpoledne ve vinarstvi stavili, abychom se domluvili, co dal. Hned nam bylo nabidnuto pivecko (vynikajici vychlazena Stella Artois byla po celodennim plahoceni obravdovou lahudkou), mily sef:). Praci pro nas ma ale bohuzel uz jen na 2 dny (sazeni):(. Mezitim se nam ale podarilo sehnat jinou praci, ve vinarstvi Matariki, takze neco podobneho. Uhaneli uz nas 2 dny a slibili praci do konce mesice, tak snad to tak opravdu bude:).
V patek vecer se jedeme take podivat na potencionalne nove bydleni v Hastings. Moc moc doufam, ze to bude prijatelne a budeme se moct prestehovat!

Žádné komentáře:

Okomentovat