středa 15. února 2012

Argentina Chile! 16/2/2012

Tak jsme se opet prestehovali - do Farmhouse Lodge ve Fernhill, asi 5min od vinice, kde prave pracujeme. Bydlime ted ve stanu, mame k dispozici kuchyn a sprchu (i kdyz vetsinou se studenou vodou), takze se da prezit. Rozhodne lepsi nez to, co jsme prezili predesle 2 noci. Majitel je hodne free typek, takze ted uz jsme tu treti noc bez placeni (objevuje se tu totiz dost sporadicky). Bylo by to tu uplne v pohode, kdyby lidi nebyli prasata a uklizeli po sobe... Ve stanu se spi dobre, jen kdyz prsi (jako posledni 2 dny), tak je problem co s mokrymi vecmi. Ale ono dycky nekdy prset prestane, no ne?:)
V utery kvuli destivemu pocasi zrusili praci, tak jsme cely den prosedeli ve spolecenske mistnosti a sledovali serial Big Bang... Jako mam ten serial rada, ale cely den... Jenze ven se jit nedalo (dest), sedet ve stanu neni uplne vonco, takze tady asi nic neprectu, protoze televize tu bezi porad:/.
Dalsi den v praci jsme dopoledne opet stipali hrozny, odpoledne otrhavali tzv. second grow - neco jako druhou varku hroznu, ktere uz nestihnout dozrat potrebne cukernatosti. To byla desna nuda, navic se spustil lijak, takze jsme byli totalne durch. Ale dali jsme se do reci s nasimi jihoamerickymi kolegy a po praci se jelo na pivo! Ano, tady se na pivo opravdu jezdi... a nikomu to nebrani v konzumaci alespon 2 piv. Ale pivecko bylo vychlazene, tocene, hmmm:). Zabava nevazla - Argentina, Chile, UK a CR - takovy pekny mix se sesel a klabosilo se a pilo, vsichni byli plni energie (asi tim pivem:)) a dobre nalady. Sympatacka z Chile - Karen - cestuje po svete sama a kdyz jsem se ji ptala, jake to je, odpovedela 'that's the best thing on it - you're never alone':). No neco na tom bude, ale chce to poradnout odvahu a hodne extrovertni povahu! Vsichni byli moc fajn, ale vypada to, ze ziji ze dne na den z party do party a uzivaji, jak jen to jde. Na jednu stranu zavidim, na druhou je mi jasne, ze timhle stylem bychom se uz dal nepodivali:). Vypila jsem 3 ty jejich minipiva a druhy den jsem trpela! Az se vratim do Cech, moje pivni reputace bude silne ohrozena!
Dnes jsme pokracovali v podobne praci jako predesle dny. A pred hcvili konecne potkali majitele hostelu:). Mile nas prekvapila cena - 10$ na jednoho na noc. Tak snad aspon neco usetrime. A taky je tu zdarma nejake ovoce, dnes jsme dostali banany, mnam:). Ale kdyby se nam podarilo sehnat nejake indoor bydleni, bych teda preferovala, to zas jako ne ze ne...
Zrovna si uzivam vecera na nasi nove zidlicce za 7$, ale uz zacina byt kosa, jdu zalizt do spacaku:).

Žádné komentáře:

Okomentovat