Nedele 19/2/2012
V nedeli jsme ponikli dalsi najezd na art deco capital Napier. Jen tak jsme courali po meste a nasavali atmosferu, poslechli si vojenskou kapelu a courali podel pobrezi skrze picnic area - nedele se odehravala zejmena v duchu povalovani se po trave (sanozrejme v dobovych kostymech), popijeni a pojidani donesenych pokrmu, poslouchani dobove hudby v podani putujicich skupinek muzikantu:). Samozrejme nechybela opet letecka akrobacie. Na zaver jsme si poslechli par jazzovych skladeb rozplacli na trave pod podiem. Lide opet tancili mezi posedavajicimi polehavajicimi skupinkami, proste pohoda:).
Vecer uz pak rychle do spacaku a rano do prace:/.
Pondeli-Utery 20-21/2/2012
V pondeli rano jsme se vzbudili do inzenzivniho deste. Nechtelo se nam vubec vylezat ze stanu - pracovat v takovem pocasi se stejne nebude - ale pro jistotu jsme napsali sefove. Ta nas prekvapila odpovedi 'prijedte'. No tak jo, dest na chvili ustal... ale ne na dlouho a asi po 3hod prace nas poslala domu. Aspon byla chvile podivat se na fotky (ktere ovsem jen tak nezverejnim - neni internet:/). Odpoledne nas zase na chvili povolala zpet, tak aspon nebyl cely den k nicemu.
Dnes nic noveho - stipeme hrozny:).
Žádné komentáře:
Okomentovat