čtvrtek 9. února 2012

Usazeni

Tak mame za sebou posledni pracovni den v Moana Park. A rozlouceni skutecne stalo za to! Opet jsme sazeli a rovnou privazovali a balili igelitu nove 'kytky'. Ono se rekne JEN jedna radka... ale ta hlina byla snad z cihel! Ja jsem ryc ani nezabodla do zeme! Takze mrrca cely den kopal, po prvnich 4 dirach uz mel puchyre a v pulce dne jsem neverila, ze to prezije nebo ze snad mame sanci to stihnout do 5hod udelat (coz se od nas ocekavalo). Ale prezil to a vsechno vykopal, jen ted asi par dni nebude moct pouzivat ruce:). Ja toho mam taky plne kecky, ale aspon zadna povrchova zraneni, jen bolave kosti a svaly:). Uf, byl to opravdu vyzivny den!
Po praci jsme navic jeste museli do Hastings na smluvenou schuzku ohledne bydleni. Dum je primo v centru Hastings, coz je super, ale jinak je to hodne skromne. Kuchyn je rekla bych i lehce nechutna, je tam jen 1 sprcha na 11 lidi... ale je to levnejsi a mnohem bliz nasi nove praci. Takze opoustime nas pohodlny pokojik... Snad nedelame chybu (tak nejak jsem tu zpohodlnela:). Ale tady uz jsme se posledni dobou necitili moc dobre a navic Lana vcera prisla se zdrazenim o 10$ tydne. Tak zkusime zase neco jineho:). Stejne uz chceme zustat jen do konce unora a pak, snad, konecne vyrazit na cesty.

Žádné komentáře:

Okomentovat