...to je ale těžká hádanka :-( ... co tak písčitá cesta po dešti?
Skoro! jen ta cesta a dest nejsou uplne presne:)
vyschlé koryto! :-)
hihi, nee:) ale moc dalsich moznosti uz neni;)
Tento komentář byl odstraněn autorem.
...nevyschlé koryto :-)? a nebo by to mohlo mít něco společného s vodopádem,kde jste byli?
Ani dest, ani reka, ani vodopad, ale plaz po odlivu:)
...to je ale těžká hádanka :-( ...
OdpovědětVymazatco tak písčitá cesta po dešti?
Skoro! jen ta cesta a dest nejsou uplne presne:)
OdpovědětVymazatvyschlé koryto! :-)
OdpovědětVymazathihi, nee:) ale moc dalsich moznosti uz neni;)
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazat...nevyschlé koryto :-)?
OdpovědětVymazata nebo by to mohlo mít něco společného s vodopádem,kde jste byli?
Ani dest, ani reka, ani vodopad, ale plaz po odlivu:)
OdpovědětVymazatAni dest, ani reka, ani vodopad, ale plaz po odlivu:)
OdpovědětVymazat