neděle 12. února 2012

RUSKO HADR! 12/2/2012

Tak jsme se dnes prestehovali... A vubec nevim, cim zacit. Je to totiz pomerne dost negativne emocionalne vyhrocena situace:). Jak rika sam titulek tohoto prispevku, neco tak nechutneho jsem nezazila snad ani v Rusku. A to je k**va co rict! Nebo uz jsem mozna stara, pohodlna a mene odolna. Kazdopadne moznost spat v aute se mi ted zda daleko prijatelnejsi, jen vyresit problem sprchy. Zacnu tedy treba pokojem - na prvni pohled v pohode, po podrobnejsi inspekci jsme zjistili, ze je plny holubich hoven a to prosim vcetne postele! Nemluve o krasnem vyhledu do mezistresi, plneho, jak jinak, hoven. Z vedlejsiho pokoje slysime, doslova, kazde vzdechnuti. Hned naproti nasemu pokoji je kuchyn, jejiz nechutnost se da jen stezi popsat. Stitite se cehokoli dotknout, natoz z neceho jist. Zatuchly smrad, pocakany nebo poblity koberec a tuny much. Jidlo rozhodne lepe skladovat v posranem pokoji. Zachod je roven ruskym, mozna ne tak priserny jak belorusky... ale rozhodne si na nej nesedneme. Ale je tam aspon mydlo... Sprchu jsem jeste nevidela, nemam na to uz nejak moral, dneska se nekoupu:). Hned po prvnich 10min pobytu jsme prchli ven, na nakupy... gumaky do sprchy (jeste ze muzu nakupovat v detskem oddeleni - 5$:)), dozy na jidlo, klobouk (bez toho se tu to slunce neda prezit a ten, co jsem mela, jsem musela Lane vratit) a hlavne 2 skladaci camping zidlicky po 7$. Krasna cena, urcite se hodi i na cestovani a ted si mame aspon kde sednout, aniz bychom se kontaminovali... I kafe jsme si sli radeji vypit ven na namesti:D. Toto je tedy opravdu sila... Jenom doufam, ze tu nic nechytneme:/. A rikam si, ze nas asi palilo dobre bydlo... Aspon tu nezpohodlnime. Ja uz chci na cestyyyy! Nemate nekdo napad, jak ziskat penize??? Aaaa!
No, mame dneska s mrrcou krasne vyroci, romantictejsi to byt nemohlo:D.
PS: po 3 pivech uz to neni tak strasny:)))

2 komentáře:

  1. čau Eli, mlčky sleduji Vaše počínání, no teda ale toto...to už snad nemůže ani být pravda! Něco horšího než Rusko? Bože co Vás to ještě potká? Když se s...nedaří, tak se hold posere všechno to tak vypadá!!Jeďte už na ty cesty!!!Přeji Vám hodně hodně štěstíčka ať už ty útrapy konečně vystřídá zábava a příjemné zážitky z cestování! Martina

    OdpovědětVymazat
  2. zni to hrozne co:) vcera jsem mela poprve velmi inzenzivni chut jet domu:))) ale i to k cestovani patri, takze si to musime pekne vyzrat a pak nas ceka krasna priroda...

    OdpovědětVymazat