el-blog
pátek 4. května 2012
FOTO DOPLNENO
narazili jsme na free wifi, tak se mi konecne podarilo doplnit nejake fotky od prispevku "Konecne na cestach - Kaweka Forest Park":) tak kouknete;)
1 komentář:
janis
5. května 2012 v 6:06
pekny fotky, Eli! :)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
pekny fotky, Eli! :)
OdpovědětVymazat