el-blog
úterý 14. srpna 2012
Dva a pul tydne pred planovanym odjezdem jsme bez prace:(((( To znamena o hodne min penez a o temer 3 tydny vic bez vydelku:(. Drzte palce, az se nam jeste podari rychle neco sehnat...
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat