úterý 14. srpna 2012

Dva a pul tydne pred planovanym odjezdem jsme bez prace:(((( To znamena o hodne min penez a o temer 3 tydny vic bez vydelku:(. Drzte palce, az se nam jeste podari rychle neco sehnat...

Žádné komentáře:

Okomentovat