sobota 25. srpna 2012

baleni a louceni

Je to tu... Zitra rano vyrazime na cesty. A zaroven na posledni etapu naseho novozelandskeho putovani... fnuk:(. Komu by se chtelo hodit za hlavu bezstarostnost, putovani, poznavani... tu krasnou svobodu, kterou tu mame? Ne, ze by nebylo na co se domu tesit... Ale ani jeden nevime, do ceho se vlastne vracime. ALE! Mame jeste vice jak na 2 mesice cestovani pred sebou!:)
V praci jsme skoncili uz ve ctrtek. Dobrovolne. Protoze jsme poslednich par dnu delali u linky na cistic odpadu, tzn. s pomerne dost nebezpecnou chemikalii, ktera uz udajne jednomu ze zamestnancu znicila plice. Tak jsme si tak nejak rikali, ze nam to za to nestoji, a ten posledni den si odpusitli. Mozna jsem divna, ale loucilo se mi tezko. Prace to byla sice priserna, ale lidi byli na nas hodni a obcas byla i sranda... a byli jsme tu pres 3 mesice! Ale je cas zvednout kotvy.
Cely vikend pereme, cistime, balime, nakupujeme a pripravujeme. A porad to neni hotovy:). Chceme vyrazit zitra rano smer Arthur's Pass (a bude/li prat pocasi nejaky den tam pobyt), ale kdo vi, jak to s vyjezdem nakonec bude. Zname se.
Pokud to pujde, budu publikovat nejake zapisky z cest. S fotkama to bude asi slozitejsi, ale treba se obcas postesti natrefit na nejake vyhodne internetove pripojeni.

1 komentář:

  1. Držíme pěsti!Ať se všechno vydaří tak ,jak máte v plánu :-).Mějte se krásně,užívejte a dávejte na sebe pozor :-).Pa a těšíme se na vás.

    OdpovědětVymazat