Pobyli jsme 2 dny ve Wellingtonu (3-4/4/2012) a zitra v 8 rano vyplvoumave na J ostrov. Uprimne, vic casu nez kde jinde jsme stravili zalezli v hostelove jidelne... Byli jsme utahani z tracku a dlouheho presunu a Mrrcu stihla chripka.:( Frka v jednom kuse a ma hlas ladeny do jazzoveho chrapotu. Polyka jeden paralen za druhym, ale chtelo by to postel a teplou perinu, coz nemame... Tak jsme aspon koupili pomeranc a mango, prolevame se cajem a jsme pod strechou. Protoze venku je neuveritelne nevlidno - prsi a fouka studeny vitr. No prochazejte se v tomhle po meste...
Vcera jsme rano precijen do mesta vyrazili (pocasi vcera nebylo tak nepratelske) a to predevsim proto, abychom zazehnali palici Mrrcovu fotokatastrofu. Jak uz jsme predem tusili, oprava rozbite Canon zrcadlovky je mozna jedine v Auckladu. To by znamenalo fotak poslat na cca 3 tydny pryc. No, ale kam by nam ho potom poslali zpet, ze jo:/. Takze oprava se nekona (tedy alespon ne profesionalni:)). Nasledovalo obchazeni wellingtonskych fotoobchodu. Mrrca mel fotak samozrejme vybrany predem a vytipovane nejnizsi ceny, ale nakonec neodolal a koupil si preci jen o neco lepsi model:). Sice se tak zbavil poslednich penez... ale Mrrca bez fotaku, to zni skoro jako oxymoron! Takze se stal majitelem fotoaparatu Canon EOS 60D a pomalu mu prirusta k ruce:). A ja jsem neodolala a poridila si prvni fotovec - polarizacni filtr! Budu mit barevnejsi obrazky! Mozna:).
Jak jsme tak mestem courali, pusobilo na nas moc sympaticky, urcite stoji za to tu par dni zustat, mesto prozkoumat a nasat jeho atmosferu (kterou, narozdil od Auckladu, opravdu ma). Na ceste zpet se na to chystame.
Dnes jsme jeste objeli nezbytne nakupy a zbytek casu venovali fotkam, fotaku a regeneraci sil. Mrrca se take pustil do opravy uvolneneho zrcatka - sekundovym lepidlem.:) A snad se nejak zdarila... jen je fotak nespolehlivy a zrcatko muze kdykoli zase upadnout. Takze ted bude na tracky tahat 2 zrcadlovky a ja treti.:D
úterý 3. dubna 2012
Wellington
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Zdravím! No konečně že jste se taky vydali na cesty:-) To už je mnohem lepší počteníčko než ty Vaše pracovní útrapy. Těším se, až dodáte nějaké fotky. Přeju Vám hodně našlapaných kilometrů a příjemných zážitků, rozbíjení foťáků prostých a tak:-)
OdpovědětVymazatMartina